Multimedialny notebook od California Access

Opublikowano: 19 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Nowy model California Access 600L to nowoczesny notebook, który jest wydajnym urządzeniem do pracy oraz doskonałą platformą do gier, oglądania telewizji i odtwarzania najwyższej jakości dźwięku.

CA 600L pracuje na najnowszej technologii mobilnej Intel® Centrino, drugiej generacji, powszechnie znanej jako ’Sonoma'. Szybki procesor Intel Pentium M 740 1.73 GHz i nowoczesna magistrala 533MHz FSB, znacznie zwiększają prędkość przepływu danych z procesora do pamięci, a mniejszy i bardziej energooszczędny chipset Intel® 915GM(Alviso)+ ICH6-M zapewnia doskonałą wydajność, zwłaszcza przy wymagającej grafice oraz maksymalnie długi czas pracy na baterii.

Nowy notebook California Access 600L może z powodzeniem zastąpić domowy telewizor. Wbudowany nowoczesny Tuner TV oraz 2 głośniki stereo z subwooferem gwarantują doskonałą jakość obrazu i dźwięku. CA 600L umożliwia nagrywanie audycji telewizyjnych na dysk twardy do pliku MPEG-2 z pełną rozdzielczością PAL 720×576 pikseli z prędkością nawet do 25 ramek/s. Do modelu CA 600L można dokupić oryginalnego, wielofunkcyjnego pilota, tak aby notebook mógł w pełni zastąpić telewizor.

Duża, panoramiczna matryca 15.4′ WXGA (1280 x 800; 16:10 ) typu Glare gwarantuje wyjątkowy komfort oglądania filmów i zapewnia jeszcze lepszą jakość obrazu i to przy patrzeniu na ekran pod dowolnym kątem. Dysk twardy o pojemności 60 GB i 512 MB RAM zapewnia doskonałą wydajność.

Z myślą o miłośnikach gier komputerowych w nowym notebooku CA zastosowano również dobrą kartę graficzną Intel Graphics Media Accelerator 900 do 128MB DDR. Multimedialne centrum rozrywki dopełnia szybka dwuwarstwowa nagrywarka DVD R/RW Dual (+ – ).

Wbudowany układ bezprzewodowy Intel PRO/Wireless zapewnia dostęp do Internetu z dowolnego miejsca: w domu, w biurze, w podróży, dzięki czemu CA 600L jest niezastąpionym narzędziem w pracy.

Nowy model California Access 600L zdecydowanie wyróżnia się wśród innych notebooków. Jego metaliczna, obudowa o oryginalnej, wypukłej powierzchni, zaprojektowana została w futurystycznym stylu, który doskonale pasuje do modnego nowoczesnego wystroju mieszkania lub biura.

Komputer można kupić w cenie 5001 zł brutto ( 4099 zł netto). Dostępna jest również tańsza wersja CA 600L z procesorem Intel ® Celeron® M 360 1.4 GHz w cenie 4025 zł brutto (3299 zł netto).

Oba modele są dostępne w sieci salonów sprzedaży Karen Notebook na terenie całego kraju.

http://www.karen.com.pl

Sylwester KozakMultimedialny notebook od California Access

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.