MURATOR rozbudował serwis dla architektów

Architekci, projektanci i studenci architektury mogą korzystać z rozbudowanego i odmienionego graficznie serwisu www.architektura-murator.pl. Jest on teraz częścią www.muratorplus.pl – vortalu dla profesjonalistów z branży budowlanej i architektonicznej.
Nową wersję strony www.architektura-murator.pl opracowały Dział Projektów Internetowych i Dział Informatyki Wydawnictwa MURATOR oraz firma Empathy Interactive, która stworzyła szatę graficzną. Serwis jest promowany w mediach Wydawnictwa MURATOR.

Serwis www.architektura-murator.pl to kompendium wiedzy o branży przeznaczone dla architektów, projektantów i studentów architektury. Na bieżąco informuje o wydarzeniach, konkursach, nowych i ciekawych realizacjach oraz nowościach w dziedzinie techniki i technologii. Jest platformą wymiany doświadczeń i opinii na tematy codzienne i w ważnych dla środowiska kwestiach. Zawiera szereg narzędzi niezbędnych w codziennej pracy architekta (m. in. informacje o konkursach i przetargach, aktualne przepisy prawa, szczegółowe opisy produktów, rysunki CAD rozwiązań detali, dane teleadresowe producentów i dystrybutorów, wykonawców, opisy inwestycji). W serwisie są dostępne również informacje o drukowanych wydaniach miesięcznika „Architektura-murator”.

„Tworząc nową wersję serwisu www.architektura-murator.pl korzystaliśmy z wieloletnich doświadczeń Wydawnictwa MURATOR. Mamy nadzieję, że nie tylko ułatwi architektom codzienną pracę, ale również w jeszcze większym stopniu niż dotychczas będzie spełniał rolę integracyjną i opiniotwórczą.”– powiedział Marek Kamiński, Dyrektor Informatorów, Katalogów i Muratoraplus w Wydawnictwie MURATOR.

Serwis www.architektura-murator.pl został podzielony na 9 podstawowych bloków:

Miesięcznik

Aktualności

Projekty

Konkursy

Realizacje

Technika w architekturze

Studenci

Forum

Fotogaleria

www.architektura-murator.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top