MUS S.A. i NATO – przedłużenie kontraktu o kolejny rok

Opublikowano: 17 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

OPTIMUS S.A. poinformował o ponownym przedłużeniu umowy z NATO. Dzięki podpisanemu właśnie nowemu aneksowi, łączna wartość prac wykonanych przez OPTIMUS S.A. w ramach trzyletniego kontraktu wyniesie ponad 1,5 mln.

OPTIMUS S.A. współpracuje z NATO od czerwca 2001 roku, kiedy to Spółka podpisała umowę ramową (BOA – Basic Ordering Agreement) z agencją NATO NC3A (NATO Consultation, Command and Control Agency) określającą zasady i warunki, na jakich mają być sprzedawane produkty oraz rozwiązania w dziedzinie teleinformatyki oferowane przez OPTIMUS S.A.

Specjaliści OPTIMUS S.A. pracują przy wdrożeniu systemów informatycznych dla NATO w bazie wojskowej PMO SHAPE w Mons w Belgii od 2002 roku. Wdrażane rozwiązania będą stosowane później przez dowództwo Paktu w Europie i Ameryce Północnej. Szczegółowy zakres realizowanych usług – zgodnie z procedurą NATO – objęty jest tajemnicą.

„Kolejne przedłużenie kontraktu dowodzi, iż eksperci z NATO wysoko oceniają kompetencje naszych specjalistów i jakość oferowanych przez nas usług.” – powiedziała Małgorzata Walczak, członek zarządu OPTIMUS S.A.

http://www.optimus.pl

Sylwester KozakMUS S.A. i NATO – przedłużenie kontraktu o kolejny rok

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.