Muzango: przestrzeń dla twojej muzyki

Muzango.pl to serwis społecznościowy, w którym artyści mogą zamieszczać własne utwory muzyczne. Nie dość że bez cenzury wytwórni fonograficznych, to także z możliwością przebicia się do masowej publiczności.

Pop, rock, jazz, a nawet disco, utwory instrumentalne i wokalne – lista rodzajów utworów opublikowanych już w muzango.pl stale rośnie i pozwala na odsłuchanie artystów, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w muzycznym świecie lub też chcą wykorzystać nowy sposób na wypromowanie się. W przeciwieństwie do swoich starszych kolegów robią to w sieci, bez wytwórni muzycznych, a jedynym kryterium są sami… słuchacze, odwiedzający serwis.

Aby opublikować w serwisie własnych utwór, wystarczy założyć konto i przesłać piosenkę w formacie mp3. Zostanie ona umieszczona na profilu. Każdy odwiedzający serwis może jej w każdej chwili odsłuchać, ułatwia to tzw. player.

Najwyżej ocenione utwory pojawiają się na głównej startowej stronie serwisu Muzango.pl

Od razu też możemy skonfrontować utwory z publicznością, pod utworami pojawiają się komentarze. Nierzadko entuzjastyczne: Marzanna napisała komentarz do wzbudzającego zachwyt utworu „Ty”: „Cieszę się, że mogłam Cię znowu posłuchać. +Ty+ trafiło mnie prosto w serce. Jesteś niepowtarzalny. Serdecznie pozdrawiam.”, użytkownik Fabianna pisze: „Dawno czegoś dobrego nie słuchałam…Bardzo bardzo mi sie podoba!”, ktoś inny dopisał: „Boska piosenka, taka życiowa… Jak tego słucham, to miękną mi kolana…. ten wokal… Po prostu brak mi słów”

Oprócz Muzango, najnowsze i najpopularniejsze utwory (o tym będą decydować sami Internauci) będą emitowane także w Gadu Radio. W niedalekiej przyszłości artyści Muzango będą mogli także sprzedawać swoje pliki muzyczne, a także uruchomić własną stronę i pocztę elektroniczną z domeną muzango.pl

Muzango.pl jest częścią serwisu społecznościowego MojaGeneracja.pl skierowanego użytkowników komunikatora Gadu-Gadu.

www.muzango.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top