myBlog.pl w Gery.pl

Polski Portal tematyczny Gery.pl włączył w swe struktury serwis myBlog.pl. Serwis ten, zanim trafił do Gery.pl, miał problemy natury technicznej. Jego wzrastająca popularność, a co za tym idzie intensywny, bardzo szybko rosnący ruch sprawił, że ta dobrze rokująca witryna internetowa co jakiś czas była zamykana z powodów technicznych, przez co użytkownicy myBlog.pl nie byli usatysfakcjonowani jej jakością.

Problem z niską wydajnością systemów obsługujących myBlog.pl został rozwiązany poprzez przeniesienie tego serwisu na platformę systemową portalu Gery.pl.

– Mamy nadzieję – wraz z zespołem tworzącym myBlog.pl – że uda nam się szybko odbudować wielkość serwisu, dając mu lepsze możliwości rozwoju na serwerach portalu – mówi Gerard Grech, dyrektor Gery.pl.

Serwis myBlog.pl został przeniesiony na platformę portalu Gery.pl, obsługiwaną przez zespół serwerów oraz wydajną macierz dyskową. Elastyczność takiego rozwiązania pozwala na łatwe rozbudowywanie platformy w miarę rosnących potrzeb. Już teraz serwis myBlog.pl, już pod skrzydłami portalu Gery.pl, notuje sporą oglądalność, która systematycznie się powiększa.

– Włączenie serwisu blogowego w struktury Gery.pl jest ruchem mającym na celu maksymalne uatrakcyjnienie oferty portalu dla użytkowników. Wkrótce zamierzamy oddać do dyspozycji użytkowników ulepszone forum oraz uruchomić darmowe konta pocztowe, co będzie kontynuacją naszej strategii wyjścia na przeciw potrzebom internautów odwiedzających nasz portal – dodaje Gerard Grech.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry