MyHeritage.com przejął portal rodzinny Moikrewni.pl

Firma MyHeritage.com ogłosiła dzisiaj znaczne rozszerzenie swojej globalnej sieci rodzinnej poprzez przejęcie serwisu Moikrewni.pl, który prowadzi sieć 10 wiodących na rynku stron rodzinnych, między innymi Moikrewni.pl (Polska) oraz Dynastree.com (USA).

MyHeritage.com stworzyło samodzielnie zaufany dom dla rodzin w Internecie. Poprzez integrację tych dwóch portali rodzinnych w jedną międzynarodową platformę podejmujemy wielki krok w realizacji naszej wizji łączenia rodzin na całym świecie. Cieszymy się na przyjęcie milionów nowych rodzin z najbardziej ważnych rynków dla naszej platformy. Czekamy z niecierpliwością, aby zaoferować naszym nowym członkom łatwą migrację, która będzie chronić ich prywatność, a my będziemy im dostarczać nowe technologie oraz to co najlepsze z naszych połączonych serwisów, wsparcie w badaniu historii rodziny, dzielenie się ważnymi wspomnieniami i pielęgnowanie kontaktów rodzinnych. – mówi Gilad Japhet, założyciel i prezes MyHeritage.com.

MyHeritage.com posiada 47 milionów już zarejestrowanych międzynarodowych Użytkowników i oferuje swoje usługi w 35 językach. Przejęcie Moikrewni.pl i pozostałych wersji językowych serwisu pomogło MyHeritage.com wzmocnić siłę na już istniejących platformach MyHeritage.com w tych krajach, między innymi w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji jak również rozpoczęto działanie na większą skalę w kluczowych europejskich rynkach takich jak Niemcy, Polska oraz Holandia, a także na kilku głównych rynkach Ameryki Łacińskiej.

Połączenie tych platform w jedną międzynarodową platformę zwiększa rozmiar MyHeritage.com do 13 milionów unikalnych drzew genealogicznych wliczając 530 milionów profili genealogicznych. Zwiększona skala prywatności – narzuca egzekwowane wykresów drzew rodziny zapewniając im większe możliwości dla rodzin, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest odnaleźć nieznanych dotąd krewnych i odkryć więcej informacji o ich unikalnych historiach rodzinnych. Pomoże to na przykład w kontakcie pomiędzy Użytkownikami z ich europejskimi krewnymi i przodkami. W ramach przejęcia, MyHeritage.com otworzy biuro w Hamburgu, gdzie doświadczeni pracownicy Moikrewni.pl będą mieli swoją siedzibę.

Facebook buduje niezwykle przydatną sieć kontaktów towarzyskich, a GoldenLine naszych powiązań zawodowych, natomiast MyHeritage.com buduje wyjątkowo cenny graf naszego życia rodzinnego jak i naszej przeszłości i teraźniejszości. Poprzez rozszerzenie skali oraz zasięgu geograficznego drzew genealogicznych rodzin na całym świecie oraz bezpiecznego udostępniania zdjęć, ważnych wydarzeń i odkrywania historii naszych rodzin, portal MyHeritage.com ma potencjał, aby stać się częścią struktury naszego życie online. – mówi Saul Klein, członek zarządu MyHeritage.com, partner w Index Ventures.

Nowe technologie zaczerpnięte z Moikrewni.pl zostaną zintegrowane z systemami MyHeritage.com, począwszy od Generatora Herbów, który będzie dostępny na MyHeritage.com już w tym tygodniu.

Jesteśmy naprawdę podekscytowani mogąc połączyć to co najlepsze z Moikrewni.pl i MyHeritage.com, aby móc przynieść jeszcze większe możliwości dla naszych użytkowników. – mówi Daniel Grözinger, współzałożyciel Moikrewni.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry