MyHeritage przedstawia nową wersję oprogramowania genealogicznego

Opublikowano: 6 maja 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

MyHeritage, jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów umożliwiających tworzenie drzewa genealogicznego, przedstawił nową wersję oprogramowania – Family Tree Builder w wersji 7.0. Wśród nowości twórcy wskazują na łatwe synchronizowane danych między urządzeniami i możliwość korzystania z technologii Record Matching. Dodano również obsługę nowych języków.

ftb7

Z wieloma funkcjami i technologią chmury obliczeniowej, Family Tree Builder stał się urządzeniem pożądanym dla każdej osoby zainteresowanej historią rodziny. Jesteśmy dumni z pomocy niesienia historii rodziny dla tak wielu ludzi za pomocą najbardziej zaawansowanych technologii, a jednocześnie łatwego w obsłudze oprogramowania do budowy cyfrowego dziedzictwa i zachowania go dla przyszłych pokoleń. Łącząc przydatne narzędzia do tworzenia wykresów drzewa genealogicznego poprzez historię rodziny z zaawansowanym systemem synchronizacji i technologią Record Matches, nowy Family Tree Builder 7.0 oferuje niezapomnianą podróż do przeszłości – powiedział Gilad Japhet, założyciel i prezes MyHeritage.

Firma pracuje także nad wersją na Mac OS X i będzie ona dostępna począwszy od następnej wersji oprogramowania.

Sylwester KozakMyHeritage przedstawia nową wersję oprogramowania genealogicznego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.