MyNetwork Polska wprowadza do oferty narzędzia blended learning

MyNetwork Polska, firma dostarczająca narzędzia i rozwiązania z zakresu e-learning, wprowadza do swojej oferty aplikacje umożliwiające efektywne wsparcie szkoleń tradycyjnych. Nowa propozycja obejmuje sześć quizów, które należą do grupy narzędzi wykorzystywanych do szkoleń określanych jako blended learning, czyli szkoleń łączących w sobie możliwości nauczania klasycznego z nauczaniem elektronicznym.

Quizy działają na zasadzie aplikacji stand-alone i są wykonane w technologii Flash. Dzięki temu szkolenia mają bardzo atrakcyjną, zbliżoną do gry komputerowej formę. Takie rozwiązania umożliwia także współzawodnictwo wśród użytkowników i możliwość dynamicznego dobierania ilości zespołów biorących udział w szkoleniu.

Rozwiązanie to zdecydowanie poprawia efektywność nauczania oraz ułatwia weryfikację przyswojonej wiedzy. Trenerzy prowadzący szkolenie tradycyjne mogą w prosty i szybki sposób konstruować pytania i odpowiedzi w zależności od zmieniającego się w trakcie cyklu szkoleniowego materiału.

Rozwiązania typu blended learning, do którego należą wprowadzane quizy, to hybrydowy model kształcenia. Łączy on w sobie zalety i najlepsze cechy nauczania tradycyjnego z e-learningiem. Szkolenia hybrydowe przede wszystkim podnoszą efektywność procesu przyswajania materiału. Szacuje się, że stopień przyswajania wiedzy jest o kilkanaście procent większy niż w przypadku szkoleń tradycyjnych, bądź realizowanych tylko w formule e-learning.

‘Wprowadzenie do naszej oferty wspomnianych quizów, jest odpowiedzią na zapytania jakie otrzymujemy z rynku. Obecnie, trwają rozmowy nad wdrożeniem tego narzędzia u jednego z naszych klientów.’ – mówi Piotr Kapłon, Dyrektor ds. e-learning w MyNetwork Polska

http://www.mynetwork.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry