mySAP All-In-One w Kamax

Fabryka Urządzeń Mechanicznych Kamax SA, zlokalizowana w Kańczudze, specjalizuje się w produkcji urządzeń amortyzujących, przeznaczonych m.in. dla taboru kolejowego. Do klientów Kamax w tym zakresie należy PKP, Deutsche Bahn, koleje rosyjskie, ukraińskie, chińskie i inne.

Rozpoczęte w kwietniu przedsięwzięcie obejmuje wdrożenie funkcjonalności SAP w obszarach: rachunkowości finansowej, środków trwałych, zarządzania płynnością finansową, kontrolingu, a także gospodarki materiałowej i zaopatrzenia, planowania i sterowania produkcją, oraz sprzedaży i dystrybucji. Kontrakt wdrożeniowy dotyczy również dostawy licencji na oprogramowanie SAP.

Przygotowany przez BCC SPRINT Produkcja Przemysłowa jest rozwiązaniem opartym na systemie mySAP ERP, umożliwiającym szybsze i tańsze wdrożenie SAP w firmach średniej wielkości z sektora produkcji przemysłowej. Jego główną zaletą są gotowe (prekonfigurowane) zestawy funkcji systemu, wspierające procesy biznesowe specyficzne dla tej branży. Wykorzystanie pakietu pozwala zredukować czas i koszty wdrożenia SAP do 50% w porównaniu do “klasycznego” wdrożenia SAP, przy znacznie mniejszym zaangażowaniu pracowników klienta w prace wdrożeniowe.

“Wykorzystanie unikalnej metodyki wdrożeniowej SPRINT Produkcja Przemysłowa pozwala nam nie tylko na redukcję kosztów wdrożenia SAP. Prekonfigurowane rozwiązania branżowe, zawarte w tym pakiecie, umożliwiają nam także zastosowanie najlepszych praktyk biznesowych, między innymi w zarządzaniu procesem zaopatrzenia i w planowaniu produkcji.” – powiedział Witold Rymarz, Kierownik Projektu SAP ze strony Kamaxu.

“Ogromnemu zaangażowaniu naszych firm partnerskich, takich jak BCC, zawdzięczamy, że globalna inicjatywa mySAP All-in-One jest coraz silniej obecna na polskim rynku” – powiedział Grzegorz Rogaliński, Prezes SAP Polska. “Do tej pory SAP Polska certyfikował już 11 rozwiązań branżowych typu mySAP All-in-One, w tym aż 3 opracowane przez BCC. SAP jest jedynym światowym dostawcą rozwiązań biznesowych, który stworzył sam i wspólnie z partnerami tak szeroką ofertę specjalnych pakietów rozwiązań, odpowiadających potrzebom poszczególnych branż. Cieszę się z wyboru SAP przez firmę Kamax, co ugruntowuje współpracę SAP i BCC w sektorze firm przemysłowych.”

http://www.bcc.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry