mySAP HR otrzymał Certyfikat A

Firma SAP Polska poinformowała o otrzymaniu najwyższej rekomendacji – Certyfikatu A – dla rozwiązania mySAP Human Resources (mySAP HR – Zarządzanie Kadrami). Certyfikat został przyznany przez Kapitułę Programu „Informatyka i Ludzie”, prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK). Uroczyste wręczenie rekomendacji miało miejsce podczas Konferencji Konwent HR, która odbyła się w dniu 13 października br. w Warszawie.

mySAP HR jest pierwszym i jak do tej pory jedynym systemem wspomagającym zarządzanie kadrami, któremu przyznano Certyfikat A. Ta najwyższa klasa rekomendacji przysługuje rozwiązaniom, które spełnią wymogi audytu PSZK pod względem połączenia pełnej funkcjonalności niezbędnej do zarządzania kadrami z zintegrowanym systemem zarządzania.
Decyzja Kapituły Programu „Informatyka i Ludzie” PSZK o przyznaniu Certyfikatu A dla rozwiązania mySAP HR została podjęta w oparciu o audyt oprogramowania z wykorzystaniem szczegółowych kwestionariuszy oraz analizę opinii użytkowników. Funkcjonalność systemu została zbadana zarówno na podstawie danych dostawcy, jak i w firmach, które system wdrożyły i korzystały z niego przez minimum rok. Referencje wydawane przez PSZK w postaci certyfikatów są wyróżnieniem, potwierdzającym zdolność firm do oferowania i wdrożenia rzetelnych i profesjonalnych rozwiązań informatycznych, wspomagających zarządzanie kadrami.

„Program „Informatyka i Ludzie” ma za zadanie ułatwić zrozumienie nowoczesnych narzędzi i pomóc w optymalnym wyborze technologii, które wspomagają zarządzanie kadrami” – powiedział Ryszard Michalczyk, Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. „Jestem przekonany, że program „Informatyka i Ludzie”, dzięki współpracy z firmami, które zgłosiły w nim swój udział, przyczyni się do wzrostu świadomości i wagi wykorzystywania nowoczesnych narzędzi informatycznych w zarządzaniu personelem. Cieszę się, że oprogramowanie firmy SAP uzyskało referencje Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.”

„Rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami traktujemy jako dowód i potwierdzenie najwyższej jakości rozwiązań, jakie SAP dostarcza polskim klientom” – powiedział Grzegorz Kozłowski, Prezes SAP Polska. „Jest to również ukoronowanie pracy, jaką nasz zespół włożył w rozwój polskiej wersji systemu mySAP HR i w pełne jego dostosowanie do naszych wymogów prawnych i praktycznych. Nasze rozwiązane sprawdziło się w Polsce już w 70 organizacjach, w których obsługuje ponad 200 tysięcy pracowników.”

http://www.sap.com/poland/rozwiazania/hr

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top