Myśleć Jak Milionerzy

W tym roku po raz czwarty rusza coroczna seria wakacyjnych spotkań Myśleć Jak Milionerzy (www.myslecjakmilionerzy.pl). Konferencje są organizowane jako podsumowanie działalności Fundacji Kamila Cebulskiego, która na co dzień zajmuje się promocją przedsiębiorczości organizując tzw. Alternatywne Lekcje Przedsiębiorczości dla maturzystów w liceach w całej Polsce. Na spotkania zapraszani są doświadczeni biznesmeni, którzy zamieniają się na kilka godzin w nauczycieli i opowiadają o przedsiębiorczości w praktyce. W tym roku szkolnym Fundacja przeprowadziła 1642 zajęcia, docierając do 57 tys. (12 proc. wszystkich maturzystów!) uczniów w całej Polsce.

Podczas 16 spotkań w każdym województwie, które odbywać się będą od czerwca do września tego roku, będzie można wysłuchać szeregu prezentacji na tematy około biznesowe – realizacja celów, osiąganie sukcesów, zarządzanie finansami. Najciekawsze będą jednak prezentacje biograficzne, podczas których faktyczni milionerzy i ludzie wielkiego sukcesu (zaproszono ponad 40 prelegentów) – przedsiębiorcy, sportowcy i inni – opowiedzą o tym, jak wyglądały poszczególne etapy na ich ścieżce do sukcesu.

Ludzie Ci rzadko występują publicznie, nie mają nawyków zawodowych trenerów, co sprawia, że przekazywana przez nich wiedza jest najcenniejsza. Na konferencji posłuchać będzie można między innymi Jana M. Fijora, polskiego multimilionera z ameryki, Edwarda Leya którego firma sprzedaje ekskluzywne produkty chyba dla wszystkich królów i książąt na całym świecie, Czesława Karczmara właściciela ziemskiego, który w ciągu 20 lat od zera zbudował imperium ziemskie posiadające ponad 3,5 tys. hektarów i wielu wielu innych. Będzie można również spotkać Kamila Cebulskiego, który podzieli się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą na temat biznesu.

mjm

Spotkania są skierowane do młodych ludzi, uczniów, studentów oraz do każdego, kto zamierza w przyszłości otworzyć swoją działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji www.myslecjakmilionerzy.pl.

Kamil Cebulski (www.kamilcebulski.pl) w wieku 17 lat założył swoją pierwszą firmę internetową, dwa lata później zatrudnił pierwszego pracownika, a w wieku 20 lat miał ich dziesięciu. Obecnie Kamil ma 24 lata i posiada jedną z większych firm w Polsce zajmujących się handlem internetowym, dwie drukarnie, prywatną szkołę, a dwa lata temu otworzył także fundację i w wolnych chwilach zajmuje się promowaniem przedsiębiorczości (www.kcbe.pl) wśród młodzieży. Napisał dwie książki „Efekt Motyla” oraz „Myśleć Jak Milionerzy”, które rozeszły się w nakładzie 35 tys. egzemplarzy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry