Na 10 urodziny Złoty Pakiet o jedną trzecią taniej

Na swoje 10-lecie największa w Polsce giełda biznes ofert OPENKontakt.com przygotowała specjalną akcję promocyjną Złotego Pakietu. Udział w niej można wziąć tylko do piątku 30 października.

33 procent gratis – to nazwa najnowszej promocji giełdy OPENKontakt.com. Teraz 6-miesięczna usługa Złotego Pakietu Gwarantowanego kosztuje o jedną trzecią taniej. W efekcie użytkownik płaci tylko za cztery miesiące aktywnej usługi.

Promocja dotyczy narzędzia, które znacznie ułatwia pozyskanie przedsiębiorcom nowych kontrahentów oraz rynków zbytu. Co ważne – nie muszą oni angażować do tego swoich pracowników. Wszystkim zajmuje się zespół wykwalifikowanych specjalistów, który przez pół roku prowadzi szeroko zakrojone działania marketingowe promujące firmę. Dbają oni o zamieszczanie i odświeżanie ofert, a przede wszystkim kojarzenie ich z potencjalnymi zainteresowanymi kontrahentami. Promują firmę na największej w Polsce Giełdzie Biznes Ofert, ale też na 95 współpracujących z nią portalach, również zagranicznych.

Narzędzia marketingowe są tu ściśle dobrane do potrzeb klienta. Są to różne formy reklamy, które mają zaowocować nowymi kontaktami biznesowymi. Złoty Pakiet gwarantuje m.in. wysłanie co najmniej jednego mailingu do odpowiednio wyselekcjonowanych firm.

Usługa trwa 6 miesięcy – w tym czasie posiadacz Złotego Pakietu ma dostęp do statystyk i wyników badań, a na koniec otrzymuje raport podsumowujący działania i opisujący ich efekty.

Twórcy Złotego Pakietu podkreślają, że jest to usługa, która nie niesie za sobą żadnego ryzyka. Jeśli przez sześć miesięcy działania specjalistów nie skłonią kontrahentów do kontaktów z klientem, koszt pakietu zostanie mu zwrócony. Firmy nie ryzykują zatem zbyt wiele, a mogą wiele skorzystać.

Okazją do promocji jest 10-lecie największej w Polsce giełdy biznes ofert OPENKontakt.com, które wypada w tym roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top