Na randkę z Gery.pl

Pierwszego lipca pod adresem randki.gery.pl został uruchomiony serwis randkowy Polskiego Portalu Tematycznego Gery.pl. Nowa platforma randkowa wyróżnia się przejrzystością szaty graficznej i łatwą nawigacją. Twórcy serwisu zadbali także o nowe, nie stosowane dotychczas w podobnych przedsięwzięciach funkcjonalności.

– Nasza platforma jest doskonałą alternatywą dla już istniejących serwisów tego typu i mam nadzieję, że niedługo staniemy się godnym przeciwnikiem serwisów randkowych w największych polskich portalach – mówi pomysłodawca serwisu Sławomir Karaś – Randki.Gery.pl nie jest kolejnym katalogiem osób, które pokażą swoje zdjęcie. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że pod względem funkcjonalności jesteśmy gotowi zmierzyć się z pozostałymi graczami na rynku internetowych randek.

– Liczymy na to, że wspólnie z portalem Gery.pl, który zna 10 procent osób poruszających się po sieci, zbudujemy serwis ciekawy, popularny i często odwiedzany przez polskich internautów – dodaje Sławomir Karaś.

– Serwis randkowy to świetny sposób na zwiększenie aktywności naszych użytkowników – mówi Gerard Grech, dyrektor Gery.pl – myślę że odwiedzający nasz portal będą zadowoleni z nowej funkcjonalności i chętnie będą z niej korzystać.

W ciągu kilku dni od uruchomienia serwisu, zarejestrowało się w nim już ponad 300 osób.

http://randki.gery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top