Na Ursynowie Wi-Fi za darmo

Opublikowano: 10 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Atcom S.A. – dostawca rozwiązań internetowych – uruchamia na Ursynowie punkt dostępowy sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

Od 15 maja z bezprzewodowego internetu będą mogli za darmo skorzystać najpierw mieszkańcy Natolina i Kabat, a następnie pozostali mieszkańcy Ursynowa. Bez jakichkolwiek opłat usługi Wi-Fi będą dostępne przez całe wakacje.

– Jeśli zainteresowanie naszym projektem będzie spore, stały dostęp do internetu moglibyśmy oferować docelowo za około 20-30 zł miesięcznie – mówi prezes zarządu Atcom S.A., Adam Kaska. – W sieciach osiedlowych nielimitowany dostęp do Internetu, przez 24 godziny na dobę z własnym adresem IP, gwarantowanym pasmem oferujemy już za 43 zł miesięcznie dla prędkości 64kb/s , natomiast za 54 zł dla prędkości 128 kb/s

Z dostępu do internetu oferowanego przez naszą firmę będzie mógł skorzystać każdy, kto ma odpowiednią kartę lub inne kompatybilne urządzenie pracujące w najpopularniejszym obecnie standardzie 802.11b. Osoby znajdujące się dalej od punktu dostępowego muszą ponadto posiadać dodatkowo antenę.

http://www.atcom.pl

Sylwester KozakNa Ursynowie Wi-Fi za darmo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.