Na Wszystkich Świętych tańsze mapy do nawigacji

Producent nawigacji MapaMap na okres 14 dni wprowadza promocyjne ceny na aktualizacje map do swoich nawigacji. Od 25 października do 7 listopada 2011 wszystkie aktualizacje map oferowane będą 10 zł taniej. W tym samym okresie w sklepie internetowym App Store taniej o 10 euro można będzie zakupić nawigację MapaMap Travel dla telefonów iPhone .

 

Z okazji Wszystkich Świętych, jak co roku na polskie drogi wyruszy wielu kierowców. Dla wszystkich którzy w swoich samochodach korzystają z nawigacji MapaMap jej producent przewidział specjalną promocję na aktualizacje map, która potrwa przez 14 dni od 25 października do 7 listopada 2011.

Promocyjne ceny obejmą wszystkie dostępne formy aktualizacji map:
• Upgrade mapy – cena promocyjna 45 zł ( cena dotychczasowa 55 zł)
• Rozszerzenie mapy – cena promocyjna 67 zł ( cena dotychczasowa 77 zł)
• Prenumerata na mapy – cena promocyjna 78 zł ( cena dotychczasowa 88 zł)

Na Wszystkich Świętych tańsze mapy do nawigacji 1

W tym samym czasie zaoszczędzić mogą również użytkownicy telefonów iPhone oraz tabletów iPad. To właśnie dla nich w sklepie internetowym App Store system nawigacji MapaMap Travel ze szczegółową mapą Polski będzie dostępny w cenie 19,99 €, czyli 10 Euro taniej w stosunku do ceny bazowej tego produktu wynoszącej 29,99 € .

Producent podkreśla że przed zbliżającymi się świętami warto dokonać aktualizacji map nie tylko ze względu na ich atrakcyjną cenę, ale również dlatego że na polskich drogach sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie i tylko aktualne mapy zapewnią bezstresowy dojazd do miejsc które odwiedzamy sporadycznie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry