Nadchodzą święta w portalu Twoje Centrum

Od kilku dni osoby przeglądające ofertę pasażu handlowego mogą wysłać List do Mikołaja w którym mogą poprosić o przyniesienie pod choinkę tego jednego, wymarzonego prezentu. Aby zwiększyć szansę otrzymania go, list jest wysyłany do… osoby wskazanej przez nadawcę – najczęściej kogoś z rodziny lub bliskich przyjaciół.

“Nasza akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Notujemy dużą ilość wysyłanych listów, a użytkownicy bardzo chętnie wskazują swoich świętych Mikołajów” – mówi Maciej Gałecki, odpowiedzialny za przygotowanie promocji. Jest to niewątpliwie dobra okazja, by kupić wymarzony prezent najbliższej osobie mając świadomość, że sprawiliśmy jej autentyczną radość.

Druga promocja jest przeznaczona dla wszystkich klientów pasażu handlowego. Wszystkie osoby dokonujące zakupów w okresie przedświątecznym za kwotę przynajmniej 50 złotych, biorą udział w losowaniu nagrody – świątecznego prezentu, który można wybrać sobie w szerokiej ofercie sklepu.
“W ten sposób chcemy wyróżnić wszystkie osoby dokonujące zakupów w naszym sklepie i jednocześnie nagrodzić jedną z nich – sprawiając prezent bezpośrednio od redakcji portalu akurat pod choinkę” – mówi Karol Kosiński, administrator portalu.

http://www.twojecentrum.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry