Nadprogramowe święto dla użytkowników Outlooka 2010

Brytyjscy użytkownicy Outlooka 2010 niespodziewanie zyskali dzień wolny. To nie pierwszy tego typu przypadek.

Nadprogramowe święto dla użytkowników Outlooka 2010 1Jeśli rozglądasz się po swoim biurze i zastanawiasz się, gdzie się wszyscy podziali, winić możesz Microsoft – donosi żartobliwie serwis PC Pro. Brytyjscy użytkownicy Outlooka 2010, którzy subskrybują kalendarz świąt państwowych zostali poinformowani, że dziś przypada święto bankowe (ang. bank holiday), tradycyjnie dzień wolny od pracy w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Tymczasem jednak w tym roku święto zostało przełożone na przyszły tydzień w związku z jubileuszem królowej Elżbiety II, co pozwala Brytyjczykom cieszyć się dłuższym weekendem.

Microsoft nie uaktualnił jednak swego kalendarza. Trudno przewidywać czy i w jakim stopniu przyczyni się to do nieuzasadnionych absencji pracowników. Można jednak zakładać, że będzie to całkiem dobra wymówka dla miło spędzonego dnia poza biurem.

Co ciekawe, już w 2010 roku serwis Meteor IT wyliczał problemy z kalendarzem Outlooka 2010 – w tym także z tegorocznym świętem bankowym. Według autorów raportu, różne„świąteczne” wpadki aplikacji dotknąć miały użytkowników z aż 23 krajów.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry