NAGŁOS na Walentynki

Współczesny Don Juan zamiast wspinać się po balkonach wysłałby do wybranki SMS-a, zaś jego konkurent, Casanova zaśpiewałby na głos walentynkową serenadę przez Internet! 14 lutego przez cały dzień Gadu-Gadu wspierać będzie amantów darmowymi połączeniami w telefonii Gadu-Gadu NAGŁOS.
14 lutego przez cały dzień w telefonii internetowej Gadu-Gadu NAGŁOS będzie można bezpłatnie dzwonić na polskie numery telefonów stacjonarnych i określone kierunki zagraniczne (Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Kanada, Francja, Włochy, Austria, Norwegia i Szwecja).

Tzw. HAPPY DAY organizowany przez Gadu-Gadu NAGŁOS w dniu 14 lutego to kontynuacja trendu w Gadu-Gadu: oferowanie bezpłatnych rozmów telefonicznych użytkownikom komunikatora. Z usługi tej korzysta coraz więcej internautów.
Pierwszym krokiem było wprowadzenie w Gadu-Gadu we wrześniu ub. roku bezpłatnych połączeń telefonicznych w określonych godzinach (tzw. Happy Hours, obecnie w godz. 18-21 codziennie). Kolejny krok to cały określony dzień za darmo – taki najbliższy dzień będzie 14 lutego – Dzień Zakochanych, a jednocześnie pierwsza rocznica powstania telefonii internetowej Gadu-Gadu NAGŁOS, z której skorzystało dotychczas już ćwierć miliona osób.

Dostęp do bezpłatnych rozmów telefonicznych jest prosty – wystarczy korzystać z komunikatora Gadu-Gadu, którego najnowszą wersję można pobrać ze strony www.gadu-gadu.pl Bezpośrednio z komunikatora należy uruchomić panel telefonii internetowej Gadu-Gadu NAGŁOS i wykonywać bezpłatne połączenia poprzedzając numer znakiem * (gwiazdką). W zamian za możliwość wykonywania bezpłatnych połączeń, użytkownik słyszy reklamę głosową przed i podczas rozmowy.

www.naglos.pl/happyday.php

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry