Nagrody za najlepsze linuksowe produkty roku 2003 rozdane

Opublikowano: 22 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W trakcie odbywającej się w dniach 10-11 grudnia 2003 r. konferencji LinuxPRO 2003 – Linux w zastosowaniach profesjonalnych, będącej największym polskim spotkaniem użytkowników oraz twórców rozwiązań tworzonych na platformie systemu Linux, został rozstrzygnięty konkurs na najlepsze oprogramowanie. Firma more7 Polska Sp. z o.o. z Poznania zdobyła I miejsce w kategorii NAJLEPSZY LINUKSOWY PRODUKT ROKU – WDROŻENIE.

Nagroda została przyznana za całokształt wdrożeń informatycznych opartych o platformę Linux oraz technologię Open Source, a w szczególności za wdrożenia systemów CRM między innymi w takich firmach jak Raben Logistics Sp. z o.o., czy JAS-FBG S.A.

Konferencja LinuxPro 2003 to jednocześnie przegląd zastosowania systemów linuksowych i przeznaczonych dla niego programów, jako podstawy do budowy wydajnych, stabilnych i bezpiecznych rozwiązań profesjonalnych. W ramach sesji poświęconej studium wdrożeń firma more7 Polska zaprezentowała wykład p.t.: „Indywidualne rozwiązania CRM z wykorzystaniem technologii Open Source”.

http://www.more7.pl

Sylwester KozakNagrody za najlepsze linuksowe produkty roku 2003 rozdane

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.