Najlepsza pogoda dla narciarzy na skionline.pl

Opublikowano: 28 grudnia 2006. Kategoria: Rynek. Tagi:

Z końcem grudnia Internetowy Serwis Narciarski skionline.pl uruchomił nowy, rozbudowany dział Pogoda zawierający informacje o warunkach atmosferycznych i śniegowych w ponad 900 stacjach narciarskich. Aktualne informacje uzupełnia szczegółowa, 3-dniowa prognoza na kolejne dni.
Internauci mogą sprawdzić temperaturę, opady i zachmurzenie we wszystkich ważnych ośrodkach alpejskich (Austria, Szwajcaria, Włochy, Francja, Niemcy) oraz w Polsce, Czechach i na Słowacji. Oprócz danych z wymienionych, popularnych regionów dział zawiera także informacje o pogodzie i warunkach narciarskich w wybranych ośrodkach na Słowenii, w Norwegii, Szwecji, Kanadzie, USA, a nawet w Andorze i Hiszpanii.

Informacje uzupełnia obraz z kamer internetowych z ponad 350 miejscowości. Co więcej, na stronie znajdują się również praktyczne narzędzia służące wyszukiwaniu danych według poszczególnych kategorii. Poszukiwacz śniegu umożliwia wyszczególnienie ośrodków w danych krajach, w zależności od grubości pokrywy śnieżnej zalegającej na tamtejszych trasach. Istnieje także możliwość sortowania stacji według aktualnie panujących warunków narciarskich, ilości działających wyciągów, lub otwartych tras. Dane są aktualizowane co 4 godziny.

www.skionline.pl

Hanna LaskowskaNajlepsza pogoda dla narciarzy na skionline.pl

Podziel się!

O autorze

hania