Najnowsza wersja darmowego sklepu internetowego Quick.Cart

W ostatnich dniach pojawiła się najnowsza wersja darmowego sklepu internetowego Quick.Cart firmy OpenSolution. W najnowszej wersji poprawiono wydajność sklepu oraz wprowadzono kilka modyfikacji, które pozwolą na lepsze indeksowanie zawartości sklepu przez wyszukiwarki
internetowe.

W wersji 1.3 sklepu pojawiło się również kilka ułatwień dla osób, które chciałyby samodzielnie zmodyfikować skrypt do swoich potrzeb. Na stronach projektu pojawiła się również dokładna dokumentacja całego rozwiązania, dzięki której programiści dużo łatwiej mogą zrozumieć działanie sklepu.

Quick.Cart jest prostym sklepem internetowym skierowanym dla osób rozpoczynających swoją internetową działalność lub z założenia nie potrzebujących dużego rozwiązania. Dzięki temu że działa na wbudowanej, plikowej bazie danych i nie potrzebuje do działania zewnętrznej bazy danych rozwiązanie jest bardzo proste w instalacji i uruchomieniu. Wystarczy 30 sekund by skopiować pliki na serwer i ustawić kilka podstawowych parametrów. Po tym czasie sklep jest gotów do wprowadzenia produktów i rozpoczęcia sprzedaży.

Również obsługa sklepu jest bardzo prosta, choć zawiera pełną administrację sklepem, czyli dodawanie i edycję produktów, kategorii, sposobów płatności i dostawy oraz zamówień. Podstawowa funkcjonalność sklepu może zostać rozbudowana poprzez instalacje dodatkowych wtyczek, takich jak obsługa płatności kartami kredytowymi i płatności on-line, integracja z porównywarkami cen i cały szereg innych dodatków umożliwiających stworzenie rozwiązania dokładnie dostosowanego do potrzeb użytkownika.

OpenSolution to trzech przyjaciół od dwóch lat rozwijających prosty sklep internetowy Quick.Cart. Prócz niego OpenSolution jest również twórcą systemu zarządzania treścią Quick.CMS oraz forum dyskusyjnego Quick.Forum.
Wszystkie rozwiązania bazują na wbudowanej, plikowej bazie danych i wszystkie przeznaczone są do szybkiego i maksymalnie prostego uruchamiania prostych serwisów internetowych.

www.opensolution.org

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top