Najpopularniejsi wśród Internautów

NetSprint.pl przedstawił kolejne wyniki analizy zapytań Internautów w wyszukiwarkach. Wyniki badań przeprowadzonych przez serwis NetSprint.pl na bazie niemal 30 milionów zadanych zapytań pozwalają prześledzić najważniejsze wydarzenia i trendy w pierwszym półroczu tego roku. Dodatkowo badanie omawia najciekawsze zmiany w zainteresowaniach internatów w porównaniu z 2002 rokiem.

Najważniejszym wydarzeniem dla polskich internatów w pierwszej połowie tego roku była wojna z Irakiem. Co ciekawe, bardzo zbliżonym zainteresowaniem cieszyły się wchodzący w tym okresie na ekrany film „The Matrix Reloaded” oraz kolejne części książki i filmu „Harry Porter”.

Podobnie jak w ostatnim roku jedynym akcentem sportowym w tym zestawieniu są występy Wisły Kraków, której udało się zająć ponownie 4. miejsce. Dało znać o sobie również zamieszanie związane z wprowadzaniem Narodowego Funduszu Zdrowia oraz epidemia SARS, o które internauci pytali niemal równie często. Wzbudziły one więcej emocji niż biopaliwa, które zamykają zestawienie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top