Najpopularniejsze Pomorskie Firmy

Opublikowano: 9 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Portal internetowy PomorskieFirmy.pl udostępnił na swoich łamach listę najpopularniejszych firm działających na terenie województwa Pomorskiego. Są to przedsiębiorstwa nie tylko wykazujące największe przychody ze sprzedaży, ale również firmy które swoją popularność zawdzięczają wielu znaczącym osiągnięciom.

Na liście znalazło się ponad 100 regionalnych przedsiębiorstw. Są to firmy zlokalizowane przede wszystkim w Gdańsku, Gdyni a także w Sopocie – co bezapelacyjnie stawia Trójmiasto jako centrum gospodarcze województwa. Wystarczy wymienić takie nazwy jak choćby Rafineria Gdańska, Stocznia Gdynia czy Energa, które są uznawane za największe przedsiębiorstwa działające na terenie województwa Pomorskiego. Poza Trójmiastem na liście pojawiają się również takie miasta jak Kwidzyn (International Paper, Philips CEI Poland), Starogard Gdański (Fabryka Wódek Gdańskich SA, Polpharma), Słupsk (Raiffpol, Scania Kapena), Pruszcz Gdański (Kappa Expac) oraz kilka innych. Lista firm została wzbogacona w większości przypadków o oficjalne strony internetowe przedsiębiorstw, dzięki czemu każdy zainteresowany może bezpośrednio przejść na witryne wybranej firmy.

http://www.pomorskiefirmy.pl/biznestop

Sylwester KozakNajpopularniejsze Pomorskie Firmy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.