Największe firmy medialne z Wirtualnemedia.pl

Opublikowano: 3 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Od końca listopada WirtualneMedia.pl serwis internetowy poświęcony mediom, reklamie i telekomunikacji, organizuje wspólne akcje promocyjne z największymi polskimi firmami z branży media.

W każdym tygodniu – od poniedziałku do piątku, wspólnie z wybraną firmą Wirtualnemedia.pl przeprowadza konkurs, w którym uczestnicy muszą odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące danej firmy. Warunkiem uczestnictwa jest zamówienie subskrypcji serwisu, bo tylko tym sposobem można otrzymać pytanie konkursowe. Co tydzień wygrywają trzy osoby.

Sponsorami nagród są m.in.: Tele5, RMF FM, Canal+, Radio Pin, Axel Springer Polska, TVN, UPC, VIVA czy Polsat.

Mamy nadzieję, że współpraca z największymi polskimi firmami z branży mediów podniesie prestiż Wirtualnemedia.pl a nagrody w konkursach będą miłym prezentem dla naszych czytelników – mówi Marcin Szumichora, redaktor naczelny . Naszymi czytelnikami są ludzie wykształceni i wymagający, chcemy by w naszym portalu znaleźli wszystkie interesujące ich informacje i jesteśmy otwarci na sugestie i nowe propozycje – dodaje.

http://www.wirtualnemedia.pl

Sylwester KozakNajwiększe firmy medialne z Wirtualnemedia.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.