Nowy serwis z certyfikatami SSL

W Internecie rozpoczął działalność nowy serwis poświęcony certyfikatom SSL – CertyfikatySSL.pl. Ma to być największy w polskiej sieci zbiór produktów SSL, służących zabezpieczania transakcji i komunikacji on-line.

CertyfikatySSL.pl to blisko 70 certyfikatów chroniących domeny, oprogramowanie oraz pocztę elektroniczną. Dostępne są także pieczęcie bezpieczeństwa transakcji internetowych (informują w formie graficznej o zabezpieczeniach transakcji na stronie). Serwis oferuje produkty ośmiu największych na świecie marek technologii SSL (AlphaSSL, Comodo, GeoTrust, GlobalSign, Network Solutions, RapidSSL, Thawte, Verisign) i jest adresowany także do klientów z zagranicy (trzy wersje językowe, płatności w EUR, USD i GBP).

– Serwis certyfikatySSL.pl powstał dla wszystkich, którym zależy na podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa on-line. Dzięki największej w Polsce i odpowiednio zgrupowanej ofercie, każdy może szybko odnaleźć produkt najbardziej odpowiedni dla siebie. – mówi Adrian Tarnowski z serwisu CertyfikatySSL.pl.

CertyfikatySSL.pl powstał w odpowiedzi na coraz większe wyzwania polskiego rynku transakcji on-line. 66 procent polskich internautów dokonuje transakcji zakupowych w sieci. Jednak nie wszystkie sklepy posiadają zabezpieczenia transakcji w postaci poprawnych certyfikatów SSL, a niektóre nie mają ich wcale. A to właśnie certyfikacja SSL jest jednym z najistotniejszych elementów chroniących nas w sieci przed wyłudzeniami danych i pieniędzy.

https://certyfikatyssl.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top