Napisz recenzję Opery 9.6 i wygraj HTC Touch Diamond

Webhosting.pl we współpracy z Opera Software zorganizował kolejny konkurs skierowany do wszystkich pasjonatów branży IT. Aby wziąć w nim udział, wystarczy napisać recenzję najnowszej wersji przeglądarki Opera.

Redakcja Webhosting.pl postanowiła nie ograniczać uczestników, jeśli chodzi o liczbę znaków lub przyjętą konwencję – chodzi tutaj przede wszystkim o rzetelne, ciekawe i zachęcające do czytania opracowanie, które pozwoli ocenić faktyczną wiedzę autora, jego zdolności do recenzji oprogramowania oraz styl pisania.

Autor najciekawszej recenzji zostanie nagrodzony świetnym telefonem HTC Touch Diamond, jego tekst zostanie opublikowany w serwisach Webhosting.pl oraz blog.opera.com, a jeśli zwycięzca wyrazi taką chęć – dostanie również stałą rubrykę blogową w portalu Webhosting.pl. Dodatkowo, 50 najlepszych materiałów zostanie nagrodzonych upominkami w postaci koszulek, toreb na laptopy oraz smyczy z logotypem Opera Software.

Prace konkursowe można nadsyłać za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.webhosting.pl/konkurs do dnia 23 listopada 2008 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top