Narodowego Testu Prawa Jazdy – podsumowanie

Opublikowano: 11 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W ostatnią sobotę, 8 października 2005 roku Onet.pl zorganizował drugą internetową edycję Narodowego Testu Prawa Jazdy. Test cieszył się ogromnym zainteresowaniem: w czasie cztero- i półgodzinnego programu udostępniony w specjalnym serwisie zestaw pytań rozwiązało ponad 232 tysiące osób.

Program miał charakter interaktywnego przedsięwzięcia: oprócz programu na żywo w studiu TVN, na stronach portalu do dyspozycji uczestników oddano specjalny serwis Autotest.Onet.pl.

Ogólnokrajowy konkurs w przystępnej atmosferze dobrej zabawy pozwolił zwrócić uwagę oraz ocenić znajomość przepisów drogowych, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drogach i kulturę jazdy Polaków; wszyscy chętni otrzymali szansę wzięcia udziału w profesjonalnie przygotowanym teście.

Serwis w dalszym ciągu pozostaje dostępny dla wszystkich, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności; zawarte w nim treści zachęcają do pogłębienia i doskonalenia znajomości zasad ruchu drogowego. Prócz szczegółowych pytań, gruntownie sprawdzających poziom wiedzy, do dyspozycji chętnych pozostaje encyklopedia prawa jazdy a także, co szczególnie ciekawe i warte polecenia, interaktywny plac manewrowy.

Dużo urozmaiceń proponuje dział historia (dzieje przepisów, znaków drogowych, ciekawostki motoryzacyjne itp.) oraz gry.

http://autotest.onet.pl/

Sylwester KozakNarodowego Testu Prawa Jazdy – podsumowanie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.