Narzędzia Nucleus Research na stronach ASP.PL

Opublikowano: 2 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wortal ASP.PL rozpoczął współpracę z Nucleus Research.

Wortal ASP.PL jest integratorem informacji o tematyce powiązanej z outsourcingiem informatycznym i jego specyficzną formą Application Service Providing. Natomiast Nucleus Research jest światową firmą badawczą i doradczą, która integrując analizy finansowe z technologicznymi ekspertyzami pomaga decydentom maksymalizować zwrot z inwestycji /ROI/.

Współpraca między wortalem ASP.PL a Nucleus Research będzie się koncentrować na wymianie informacji. Nucleus Research jest jedną z najbardziej doświadczonych firm analitycznych na świecie, posiada wielką wiedzę na temat usług ASP i tego, jak ich wdrożenie w firmie wpływa na zwrot z inwestycji.

Wortal ASP.PL będzie publikował badania Nucleus Research dotyczące tematyki ASP, jak i narzędzia do samodzielnego wyliczania stopy zwrotu z inwestycji przy wdrożeniu modelu ASP. Są one tyle unikatowe, że nie ma polskich odpowiedników tych narzędzi.

„Duża część materiałów publikowanych w wortalu ASP.PL jest udostępniane przez Nucleus Research w formie płatnej, u nas czytelnik może mieć do nich dostęp za darmo po zalogowaniu” mówi Paulina Chrabałowska, redaktor naczelny.

http://www.asp.pl

Sylwester KozakNarzędzia Nucleus Research na stronach ASP.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.