NASK otrzymał certyfikat ISO 9001:2000

Opublikowano: 23 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

NASK, jako jedyny krajowy rejestrator domen internetowych na świecie, uzyskał certyfikat ISO. Certyfikat obejmuje cały proces rejestracji i utrzymania domen, który jest realizowany w Dziale Domen NASK.

Wdrożenie ISO, realizowane własnymi siłami, trwało prawie dwa lata. Wprowadzenie systemu zarządzania jakością było niezbędne w takiej organizacji jak NASK – mówi Andrzej Bartosiewicz, kierownik Działu Domen NASK – przy tej liczbie klientów i partnerów, którą obsługujemy, nie możemy sobie pozwolić na brak sformalizowanych procedur. System zarządzania jakością opisuje przebieg wszystkich procesów, które zachodzą w dziale domen NASK. Audyt przeprowadziła firma BVQI, która jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji Bureau Veritas, świadczącej usługi certfikacyjne. Certyfikat został przyznany na 3 lata. Natomiast co roku odbywać się będą audyty potwierdzające zgodność z normą ISO.

http://www.nask.pl

Sylwester KozakNASK otrzymał certyfikat ISO 9001:2000

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.