Natuzzi, Sofitalia oraz Koinor teraz na OutletMeblowy.pl

E-sklep OutletMeblowy.pl w sierpniu wzbogaci swoją ofertę o kolejne, znane na całym świecie marki. Należą do nich, m.in. Natuzzi, Sofa Italia oraz Koinor. OutletMeblowy.pl specjalizuje się w sprzedaży mebli ekskluzywnych marek w okazyjnych cenach.

Do tej pory dostępne były produkty takich firm jak Kler, Ciacci czy Calligaris. Sklep jednak prężnie się rozwija, nie tylko rozszerzając swoją działalność, ale także dodając do swojego asortymentu meble innych producentów, tj. Natuzzi, Sofa Italia czy Koinor.

Natuzzi, podobnie jak Sofitalia należąca do grupy Incanto, to studio projektowe, w którym powstają meble tapicerowane skórą naturalną, które charakteryzuje oryginalny włoski design, kojarzący się z komfortem, prostotą i funkcjonalnością. Niektóre modele wyposażone zostały w funkcje relaksujące. Niemiecka firma Koinor specjalizuje się w projektowaniu komfortowych mebli wykonanych z najwyższej jakości skóry naturalnej, o ciekawym, nowoczesnym wzornictwie. Cechą produktów marki Koinor jest niezwykła precyzja w wykonaniu najmniejszych detali.

Działania podjęte przez serwis pozwalają Polakom cieszyć się możliwością zakupu mebli ekskluzywnych marek w okazyjnych cenach. Towary oferowane przez sklep stają się bowiem dostępne dla szerszego grona użytkowników ze względu na znaczne ich obniżki.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry