Navision 3.70 najlepszym pakietem dla małych i średnich w Wielkiej Brytanii

Opublikowano: 17 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

System Microsoft Business Solutions-Navision, wersja 3.70 uzyskała w Wielkiej Brytanii tegoroczną nagrodę Accountancy Age Award 2003 w kategorii „Oprogramowanie klasy średniej”. Nagrody Accountancy Age Award przyznawane są przez wydawnictwo Accountancy Age i ogłaszane w corocznym raporcie.

Pakiet Microsoft Business Solutions-Navision jest niezwykle popularny w całej Europie – korzysta z niego ponad 34 tysiące firm w trzydziestu kilku krajach.

Nagrodzone oprogramowanie wyróżnia się wieloma nowatorskimi rozwiązaniami. Wbudowana technologia Sum Indexing Technology jest wydajnym narzędziem, które umożliwia znacznie szybsze dokonywanie bieżących analiz.

Kolejnym rozwiązaniem jest oparty na XML język raportowania finansowego XBRL (Extensible Business Reporting Language). Umożliwia on firmom standaryzację sprawozdań finansowych, podejmowanie trafniejszych decyzji oraz wymianę informacji finansowych przez Internet.

Funkcja „wymiarów” (dimensions) udostępnia zaawansowane metody przeglądania informacji o firmie, pozwalając na sprawne śledzenie powiązań i wykorzystanie istniejącego potencjału. Funkcja ta daje się w pełni dostosowywać i umożliwia użytkownikom tworzenie hierarchii danych, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom w zakresie księgowości oraz sprawozdawczości.

Wreszcie dzięki funkcji szczegółowego przeglądu zapisów dziennika kontroli najbardziej złożone transakcje stają się przejrzyste. Funkcja ta ułatwia dostęp do informacji finansowych potrzebnych firmie do określenia tendencji w jej działalności biznesowej.

Jurorzy uznali, że w ciągu ubiegłego roku firma Microsoft Business Solutions wprowadziła do swoich produktów najbardziej znaczące udoskonalenia. Ponadto firma dokonała ogromny postęp w dziedzinie pomocy technicznej.

„Przy opracowywaniu pakietu Microsoft Business Solutions-Navision 3.70 wykorzystano funkcjonalność poprzednich wersji oraz znajomość rynku małych i średnich przedsiębiorstw” – powiedział Simon Edwards, dyrektor brytyjskiego i irlandzkiego oddziału MBS. „Spośród wszystkich produktów na rynku, ten ma największe możliwości dostosowania do potrzeb użytkownika. Potwierdza to nasze zaangażowanie w tworzenie atrakcyjnych rozwiązań, które nie tylko zapewniają małym i średnim firmom większą elastyczność, konkurencyjność i produktywność, lecz również umożliwiają dostosowanie do ich własnych procesów biznesowych, zarówno teraz jak i w przyszłości”, dodał S. Edwards.

http://www.navision.com/pl

Sylwester KozakNavision 3.70 najlepszym pakietem dla małych i średnich w Wielkiej Brytanii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.