Nawiguj z VTrip.pl

Portal turystyczny VTrip.pl wprowadził interaktywne narzędzie ułatwiające planowanie podróży. Są to mapy umożliwiające sprawdzenie i wytyczenie bezpośredniej trasy przejazdu samochodem do hoteli oraz apartamentów we Włoszech.
Mapy w wersji beta działają dla popularnego regionu Val di Sole we Włoszech, gdzie większość klientów VTrip.pl spędza swój urlop zimowy. Na interaktywnych mapach portalu usytuowane są lokalizacje obiektów hotelowych w regionie Doliny Słońca.

Dzięki mapom użytkownicy portalu mogą w łatwy sposób już w domu, przed wyjazdem, sprawdzić lokalizację wybranego przez siebie hotelu lub apartamentu oraz zaplanować trasę przejazdu. Planowanie trasy jest bardzo proste. Interaktywne mapy z obiektami hotelowymi są bowiem sprzężone z ofertami portalu. Użytkownik wytycza więc bezpośrednio przejazd od swojego miejsca zamieszkania do miejsca docelowego podróży.

Wybierając konkretną ofertę w Val di Sole, można nie tylko wybrać trasę dojazdu najbardziej dogodną dla siebie, ale także skalkulować czas podróży, zaplanować postoje i noclegi. Dodatkowo użytkownik otrzymuje wszelkie praktyczne informacje dotyczące np. stacji benzynowych parkingów czy serwisów samochodowych.

– Integrację map z ofertami turystycznymi wprowadziliśmy jako pierwszy portal w Polsce. Obecnie działa wersja beta systemu dla wybranych, flagowych ofert portalu we włoskiej Dolinie Słońca. Już teraz jest to jednak bardzo użyteczne i wartościowe narzędzie dla naszych klientów. Jednocześnie cały czas pracujemy nad rozwojem tego narzędzia tak, aby w pełni spełniało oczekiwania i funkcje potrzebne naszym użytkownikom. Na nadchodzący okres  wyjazdów świąteczno-noworocznych oraz wyjazdów na ferie, oddaliśmy kolejną praktyczną platformę dla użytkownika indywidualnego, jak również przewoźników i firm transportowych – mówi Bernard Simiński, Wiceprezes Zarządu portalu VTrip.pl.

Integracja map z bazą ofert jest kolejnym innowacyjnym projektem wprowadzonym na rynku polskim przez VTrip.pl. Poprzedni to pogodowa wyszukiwarka ofert Last Minute wdrożona przez portal latem tego roku.

– Zainteresowanie tą formą wyszukiwania ofert przerosło nasze oczekiwania. Szczególnie w okresie powakacyjnym, kiedy to warunki pogodowe są bardzo zmienne w różnych regionach i krajach służyła ona za jeden z głównych mechanizmów wyszukiwania ofert Last Minute w Internecie. Taki odbiór i zainteresowanie naszymi pomysłami mobilizuje nas do realizacji kolejnych ciekawych projektów, które, mogę ujawnić, niebawem oddamy naszym klientom do dyspozycji, aby mogli jeszcze sprawniej i szybciej planować podróże przez Internet  – dodaje Bernard Simiński.

www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry