nazwa.pl – nietypowa kampania serwerów www

Opublikowano: 31 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi:

„Kimkolwiek jesteś…” to nietypowa kampania reklamowa promująca serwery WWW w nazwa.pl. 1 czerwca rozpoczyna się drugi etap tej kampanii. Ideą kampanii jest przedstawienie usługi serwera WWW jako odpowiedniej dla wielu osób, niezależnie od zainteresowań czy profilu prowadzonej działalności.
Twarzami ruszającej na początku czerwca kampanii jest 9 nowych, dosyć osobliwych postaci. Każda z nich posiada własną stronę WWW, na której w żartobliwy sposób przedstawiona jest sylwetka jej właściciela oraz zamieszczone są jego zdjęcia.

Celem kampanii jest prezentacja usługi serwera jako taniej i przyjaznej klientowi, ale także niezbędnej do nowoczesnego prowadzenia działalności. Akcent położony jest na przystępną cenę usługi, natomiast nie są prezentowane techniczne parametry serwera. Nowatorskość kampanii opiera się na humorystycznej prezentacji postaci przerysowanych, wręcz dziwacznych, które mogą posiadać serwer oraz na odejściu od prezentowania technicznych parametrów usługi.

Kampania prowadzona jest w Internecie oraz prasie branżowej. Na 9 serwisach WWW można poznać bohaterów kampanii oraz szczegóły promocji.

www.nazwa.pl
www.kimkolwiekjestes.pl

Hanna Laskowskanazwa.pl – nietypowa kampania serwerów www

Podziel się!

O autorze

hania