nazwa.pl obniża ceny rejestracji domen .eu i globalnych

Od 30 września serwis nazwa.pl umożliwia swoim Klientom zarejestrowanie domeny europejskiej oraz domeny należącej do grupy domen globalnych po atrakcyjnych cenach. Pozwalają na to dwie wprowadzone równolegle promocje: „Domeny bez granic! Domena .eu za 0 zł” oraz „Domeny bez granic! Domeny globalne za 9,90 zł”.

Promocja „Domeny bez granic! Domena .eu za 0 zł” pozwala pozyskać adres WWW zwieńczony końcówką .eu za darmo zarówno firmom, jak i osobom fizycznym. Serwis nazwa.pl nie wyznaczył daty zakończenia promocji.

Druga promocja „Domeny bez granic! Domeny globalne za 9,90 zł”, to możliwość utworzenia adresu WWW, który będzie zawierał rozszerzenie .com, .org, .net, .info lub .biz. Przez cały październik z promocji będzie mógł skorzystać każdy Klient, posiadający status firmy. Szeroki wybór domen objętych promocją gwarantuje, że każde przedsiębiorstwo może dobrać końcówkę, idealnie pasującą do profilu prowadzonej działalności.

nazwa.pl obniża ceny rejestracji domen .eu i globalnych 1

„Rozszerzenia, które zaliczają się do domen globalnych cały czas cieszą się niesłabnącym powodzeniem, stanowiąc najliczniejszą grupę domen na świecie. Samych domen .com zarejestrowanych jest blisko 87 mln. Dzięki temu jest ona najlepiej rozpoznawalnym rozszerzeniem dla wszystkich użytkowników Internetu, a tym samym jest głównym obiektem zainteresowania każdej firmy, działającej na rynku międzynarodowym lub planującej ekspansję w bliższej lub dalszej przyszłości.” – mówi Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt.

Promocje domen globalnych oraz domen .eu są szansą dla każdego przedsiębiorstwa, które docenia wagę reklamy swoich usług w Internecie, a jednocześnie chce minimalizować koszty. Promocyjna cena powinna zainteresować przede wszystkim firmy działające w sektorze małej i średniej przedsiębiorczości, a także te, które dopiero mają zamiar wykorzystać potencjał Internetu w prezentowaniu swojej oferty. Każde przedsiębiorstwo, które zdecyduje się skorzystać z obu promocji, może za  9,90 zł netto zarejestrować pakiet domen, którego regularna cena wyniosłaby 100 zł netto.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top