NEO24.PL: Mundial 2010 – wytypuj wyniki!

Sklep internetowy NEO24.PL uruchamia konkurs dla fanów Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Miłośnicy sportowych rozgrywek mogą typować wyniki na specjalnie stworzonej stronie. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej sumie 15 tys. zł.

Akcja „Wygraj z NEO24.PL” staruje wraz z początkiem Mundialu i potrwa do końca Mistrzostw Świata, tj. do 11 lipca br. To już kolejna internetowa zabawa zorganizowana przez NEO24.PL.

Konkurs, dostępny na stronie http://www.neo24.pl/mistrzostwa, polega na typowaniu przez internautów wyników rozgrywek pomiędzy drużynami biorącymi udział w Mistrzostwach Świata 2010 w RPA. Uczestnicy wskazujący najtrafniejsze wyniki meczów oraz liczbę uzyskanych przez daną drużynę bramek mają szansę na wygranie cennych nagród, m. in. aparatów cyfrowych, bonów na zakupy w e-sklepie, czy nagrody głównej – najnowszej generacji telewizora 3D o wartości blisko 7 tys. zł.

– Poprzez tego typu zabawę chcemy razem z internautami dzielić się emocjami związanymi z odbywającymi się właśnie Mistrzostwami Świata. Nagrody, które otrzymają szczęśliwcy, to oferta przygotowana specjalnie dla „mundialowców” i praktyczny zestaw każdego kibica: telewizor, aparat fotograficzny. Liczymy, że konkurs spotka się z dużym zainteresowaniem osób, które nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w meczach. Wspólne typowanie wyników podniesie gorączkę kibicowania i pozwoli przenieść się choćby wirtualnie do Afryki – mówi Maciej Idzikowski, Prezes Zarządu NEO24.PL.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry