NEO24.PL: Mundial 2010 – wytypuj wyniki!

Sklep internetowy NEO24.PL uruchamia konkurs dla fanów Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Miłośnicy sportowych rozgrywek mogą typować wyniki na specjalnie stworzonej stronie. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej sumie 15 tys. zł.

Akcja „Wygraj z NEO24.PL” staruje wraz z początkiem Mundialu i potrwa do końca Mistrzostw Świata, tj. do 11 lipca br. To już kolejna internetowa zabawa zorganizowana przez NEO24.PL.

Konkurs, dostępny na stronie http://www.neo24.pl/mistrzostwa, polega na typowaniu przez internautów wyników rozgrywek pomiędzy drużynami biorącymi udział w Mistrzostwach Świata 2010 w RPA. Uczestnicy wskazujący najtrafniejsze wyniki meczów oraz liczbę uzyskanych przez daną drużynę bramek mają szansę na wygranie cennych nagród, m. in. aparatów cyfrowych, bonów na zakupy w e-sklepie, czy nagrody głównej – najnowszej generacji telewizora 3D o wartości blisko 7 tys. zł.

– Poprzez tego typu zabawę chcemy razem z internautami dzielić się emocjami związanymi z odbywającymi się właśnie Mistrzostwami Świata. Nagrody, które otrzymają szczęśliwcy, to oferta przygotowana specjalnie dla „mundialowców” i praktyczny zestaw każdego kibica: telewizor, aparat fotograficzny. Liczymy, że konkurs spotka się z dużym zainteresowaniem osób, które nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w meczach. Wspólne typowanie wyników podniesie gorączkę kibicowania i pozwoli przenieść się choćby wirtualnie do Afryki – mówi Maciej Idzikowski, Prezes Zarządu NEO24.PL.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top