NetArt największy

Opublikowano: 24 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma NetArt jest liderem w ilości obsługiwanych domen polskich – poinformowała Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) w cotygodniowym biuletynie udostępnianym Partnerom.

NetArt jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła rejestrację domen polskich w systemie registry i dzięki systemowi obsługi on-line oraz atrakcyjnym warunkom finansowym osiągnęła status największego alternatywnego rejestratora domen polskich.

Głównym atutem NetArt jest w pełni zautomatyzowany Panel Klienta, zapewniający wygodną administrację, kontrolę statusu a także możliwość transferu i zmiany delegacji domen. Na sukces wpłynęły także znacznie niższe koszty utrzymania domen – aż o 40% w porównaniu z NASK – oraz dbałość o posprzedażową obsługę Klienta.

NetArt planuje dalszy wzrost udziałów w polskim rynku domen internetowych poprzez zwiększenie nakładów na działania marketingowe oraz wdrożenie nowoczesnego call-center gwarantującego kompleksową obsługę rosnącej liczby Klientów.

http://nazwa.pl
http://serwery.pl

Sylwester KozakNetArt największy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.