nazwa.pl wprowadza zmiany w ofercie hostingowej

Opublikowano: 22 lutego 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od wczoraj klienci nazwa.pl mogą korzystać z dwa razy większych przestrzeni dyskowych w ramach serwerów serii Active oraz nieograniczonego transferu danych. NetArt poszerza też możliwości swoich serwerów, udostępniając Klientom nową aplikację – Active.blog.

Hanna Laskowskanazwa.pl wprowadza zmiany w ofercie hostingowej

Poczta dla mobilnych w nazwa.pl

Opublikowano: 24 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

NetArt rozszerzył pakiet oprogramowania oferowanego wraz z serwerami Active. Tym razem jest to narzędzie dla osób, które korzystają z poczty e-mail poza biurem czy domem. Do pakietu narzędzi Active dołączył Active.office lajt – rozwiązanie dostosowane do potrzeb mobilnego korzystania z poczty elektronicznej.

Hanna LaskowskaPoczta dla mobilnych w nazwa.pl

Nowe funkcjonalności usług w nazwa.pl

Opublikowano: 22 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl po raz kolejny rozszerza funkcjonalności swoich usług. Zmiany dotyczą wprowadzenia nowych – zaawansowanych możliwości konfiguracji DNS domeny. Ponadto osoby korzystające z hostingu serii Active, w ramach poczty e-mail otrzymały do dyspozycji protokół pocztowy IMAP.

Hanna LaskowskaNowe funkcjonalności usług w nazwa.pl

NetArt podwyższa parametry serwerów

Opublikowano: 27 maja 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

NetArt zdecydował się na zwiększenie parametrów serwerów z serii Active. Od 27 maja 2010, klienci firmy będą mogli korzystać z 25 GB powierzchni dyskowej serwerów Active oraz 50 GB hostingu ActivePro. Transfer w ramach obu usług został podniesiony do 5000 GB.

Hanna LaskowskaNetArt podwyższa parametry serwerów