NetArt

nazwa.pl wprowadza zmiany w ofercie hostingowej

Od wczoraj klienci nazwa.pl mogą korzystać z dwa razy większych przestrzeni dyskowych w ramach serwerów serii Active oraz nieograniczonego transferu danych. NetArt poszerza też możliwości swoich serwerów, udostępniając Klientom nową aplikację – Active.blog.

Poczta dla mobilnych w nazwa.pl

NetArt rozszerzył pakiet oprogramowania oferowanego wraz z serwerami Active. Tym razem jest to narzędzie dla osób, które korzystają z poczty e-mail poza biurem czy domem. Do pakietu narzędzi Active dołączył Active.office lajt – rozwiązanie dostosowane do potrzeb mobilnego korzystania z poczty elektronicznej.

MeetDomainers 2010

Kolejne MeetDomainers – spotkanie branży inwestorów domenowych – odbędzie się już 19-21 sierpnia 2010 w Hotelu Sofitel Grand w Sopocie.

Nowe funkcjonalności usług w nazwa.pl

Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl po raz kolejny rozszerza funkcjonalności swoich usług. Zmiany dotyczą wprowadzenia nowych – zaawansowanych możliwości konfiguracji DNS domeny. Ponadto osoby korzystające z hostingu serii Active, w ramach poczty e-mail otrzymały do dyspozycji protokół pocztowy IMAP.

NetArt podwyższa parametry serwerów

NetArt zdecydował się na zwiększenie parametrów serwerów z serii Active. Od 27 maja 2010, klienci firmy będą mogli korzystać z 25 GB powierzchni dyskowej serwerów Active oraz 50 GB hostingu ActivePro. Transfer w ramach obu usług został podniesiony do 5000 GB.

Scroll to Top