„Netflix dla magazynów”: wydawcy prezentują cyfrowy kiosk dla Androida

Konsorcjum Next Issue Media otwiera „cyfrowy kiosk”, z popularnymi czasopismami, z którego użytkownicy będą mogli korzystać za opłatą. Czasopisma będą na razie dostępne wyłącznie dla tabletów Android z systemem 3.0 lub nowszym. Do czytania: Elle, People czy Vanity Fair.

"Netflix dla magazynów": wydawcy prezentują cyfrowy kiosk dla Androida 1

O powstaniu cyfrowego kiosku stworzonego przez konsorcjum Next Issue Media informuje serwis Paidcontent.org. Użytkownicy najnowszej generacji tabletów Android będą mieli możliwość czytania swoich ulubionych gazet w wersji cyfrowej, za niewielką opłatą. Wśród dostępnych w cyfrowym kiosku czasopism znalazły się takie tytuły jak Elle, Glamour, People, Real Simple, New Yorker, Vanity Fair, Esquire oraz Sport Illustrated. W uruchomieniu Next Issue Media swój udział miały takie firmy jak Condé Nast, Hearst, Meredith, News Corp i Time Inc.

Na razie wiadomo, że w kiosku będą dostępne 32 tytuły gazet dla tabletów Android 3.0 i nowszych, ale docelowo Next Issue Media spodziewa się dodania 75 tytułów. Kiosk nie będzie jak na razie dostępny dla iPadów i Kindle Fire, choć w planach jest stworzenie aplikacji na iOS.

Użytkownicy chcący skorzystać z aplikacji, zapłacą 9,99 dol. za miesięczny, nieograniczony dostęp do miesięczników i dwutygodników, albo 14,99 dolarów miesięcznie za dostęp do miesięczników i tygodników.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry