Netshape: pełnoekranowy streming wideo HD

Polska firma Netshape została partnerem strategicznym firmy Vividas na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. Vividas, to nazwa firmy, i innowacyjnej technologii pełnoekranowego streamingu wideo w Internecie, jakości HD.
Szerokość łącza na poziomie 1,2 Mbps przy jakości HD i domowy komputer (minimum Pentium 2), wystarczą do obejrzenia w Internecie pełnoekranowego wideo, w jakości HD, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania z natychmiastowym odtwarzaniem. Vividas, to technologia umożliwiająca pełnoekranowy streaming wideo live i on-demand w wysokiej jakości od Standard do High Definition.

– To bez wątpienia nowa jakość w przekazie materiałów wideo w Internecie. Po raz pierwszy użytkownicy Internetu w Polsce będą mogli oglądać materiały wideo w jakości telewizyjnej, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, na domowym PC i standardowych łączach oferowanych przez polskich dostawców”– mówi Michał Nowak prezes firmy Netshape sp. z o.o.
Tyle użytkownik. Firma Netshape specjalizuje się w dostarczaniu materiału wideo w Internecie w pełnoekranowej jakości obrazu HD. Dostarczamy kontent bez żadnych ograniczeń ze strony sieci korporacyjnych, firewalli czy systemów antywirusowych. Zaawansowany system statystyk pozwala na stałe monitorowanie realnej ilości obejrzanych minut, a efektywność kosztowa technologii pozwala dostarczać transmisję video do milionów użytkowników jednocześnie przy użyciu o 20-30% mniej szerokości łącza w porównaniu z konkurencyjnymi media playerami.

W ofercie Netshape możemy znaleźć następujące rozwiązania:

Web TV – pełnoekranowy, dostępny 24 godziny/7 dni w tygodniu.
Ad TV – pełnoekranowa reklama wideo w Internecie.
Pay TV – platforma Pay-Per-View, filmów i wydarzeń na żywo.
Corporate TV – narzędzie komunikacji korporacyjnej. Transmisja wideo w wysokiej jakości pełnoekranowej dla Intranetu.
Live TV – pełnoekranowy przekaz na żywo w Internecie.

„- Jedyne czego oczekujemy od naszych potencjalnych klientów i partnerów, to kontent wideo. Ze swojej strony zapewniamy pełną obsługę, od zakodowania filmu do hostingu na cały świat” – dodaje Michał Nowak.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top