Netsprint wdraża nowe Archiwum Allegro

Opublikowano: 5 marca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Allegro zdecydowało się odświeżyć Archiwum Allegro – za wdrożenie nowej wersji odpowiada Netsprint. Celem było m.in. ujednolicenie wyglądu i zwiększenie przejrzystości. Obecnie w oficjalnym Archiwum Allegro znajduje się już 230 mln ofert.

ns_search_600pxNajwiększa przemiana dotyczyła strony głównej, na której przeorganizowano rozłożenie boksów w celu lepszej ekspozycji ostatnio zarchiwizowanych ofert. Co ciekawe – zdecydowano się również pokazywać wybrane aktualne oferty z Allegro.

Oficjalne Archiwum Allegro oparte o technologię Netsprint zostało uruchomione w lipcu ubiegłego roku. Użytkownicy mogą przeszukiwać oferty archiwalne za pomocą wyszukiwarki lub przeglądać całe kategorie. Na stronie każdej oferty zastosowany został mechanizm Related Content, który prezentuje aktualne oferty najbardziej podobne do właśnie przeglądanej, dzięki czemu możliwe jest przejście jednym kliknięciem do strony tego samego przedmiotu na Allegro.pl.

Sylwester KozakNetsprint wdraża nowe Archiwum Allegro

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.