Newegg dostępny również dla klientów z Polski

Newegg, popularny sklep z artykułami komputerowymi, dostępny jest już w Polsce. Wraz z polską premierą serwisu firma uruchomiła sklepy w Indiach, Irlandii, Holandii, Nowej Zelandii i Singapurze.

neweggObecnie klienci z Polski zobaczą ceny w złotówkach wraz z kosztami przesyłki do Polski, opisy produktów nie są tłumaczone. Firma uruchomiła również dedykowane centrum pomocy dla klientów, które jest dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Klienci mają możliwość zadawania pytań w ojczystym języku, następnie pytanie jest tłumaczone. W ten sam sposób klient otrzymuje odpowiedź.

Newegg powstał w 2001, zatrudnia ponad 2 400 pracowników. Przychody w 2013 roku przekroczyły 2,7 mld dol., firma posiada ponad 25 mln klientów.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry