Newegg dostępny również dla klientów z Polski

Opublikowano: 12 sierpnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi:

Newegg, popularny sklep z artykułami komputerowymi, dostępny jest już w Polsce. Wraz z polską premierą serwisu firma uruchomiła sklepy w Indiach, Irlandii, Holandii, Nowej Zelandii i Singapurze.

neweggObecnie klienci z Polski zobaczą ceny w złotówkach wraz z kosztami przesyłki do Polski, opisy produktów nie są tłumaczone. Firma uruchomiła również dedykowane centrum pomocy dla klientów, które jest dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Klienci mają możliwość zadawania pytań w ojczystym języku, następnie pytanie jest tłumaczone. W ten sam sposób klient otrzymuje odpowiedź.

Newegg powstał w 2001, zatrudnia ponad 2 400 pracowników. Przychody w 2013 roku przekroczyły 2,7 mld dol., firma posiada ponad 25 mln klientów.

Sylwester KozakNewegg dostępny również dla klientów z Polski

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.