NewnewTwitter dostępny dla wszystkich

16 lutego 2012 roku serwis Twitter w oficjalnym komunikacie ogłosił, że wszyscy użytkownicy z powodzeniem mogą już korzystać z „NewNewTwitter”, czyli nowej wersji systemu. Konta użytkowników zostały już do niego przeniesione w całości.

8 grudnia 2011 roku rozpoczął się proces zmian na Twitterze. Firma potrzebowała kilku miesięcy na to, aby doprowadzić nowy NewnewTwitter dostępny dla wszystkich 1system do optymalnej wydajności, zadowalającej zarówno samych użytkowników, jak i właścicieli. Powszechnie nowy serwis Twittera jest nazywany „NewNewTwitter”.

Niektórzy użytkownicy uzyskali dostęp do nowej wersji serwisu już wcześniej. Inni dopiero dziś mieli okazję zobaczyć i wypróbować nową stronę Twittera. Była ona wolno, ale metodycznie i skutecznie wdrażana, aż do dnia dzisiejszego.

Twitter zmienił nie tylko szatę graficzną serwisu, ale również uległ modyfikacji od strony technicznej. „NewnewTwitter” wykorzystuje nowy układ strony, który kładzie nacisk na przeglądanie najnowszy wpisów pojawiających się na profilach użytkowników. Sami zainteresowani nie do końca potrafią rozeznać się w tym, jak działa nowy Twitter. Z czasem jednak wszystkie jego funkcjonalności zostaną rozpoznane i sytuacja wróci do normy.

Twitter chciał od razu przeorganizować cały swój serwis i tego dokonał. Być może wprowadzanie stopniowo kolejnych funkcji byłoby prostsze do zaakceptowania przez użytkowników, którzy dziś proszą o pomoc w wyjaśnieniu tego, jak korzystać z nowego Twittera.

Nasz serwis również jest obecny na Twitterze, a śledząc profil e-biznes.pl można sprawdzić, jakie nowe treści pojawiły się na naszej stronie internetowej.

za: thenextweb.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry