Next Issue Media teraz również na iPadach

Cyfrowy kiosk z prasą codzienną i nie tylko – Next Issue, udostępnia dziś użytkownikom za kwotę już od 9,99 dolarów miesięcznie, możliwość czytania wielu magazynów na iPadach.

Portal Next Issue z elektronicznymi wydaniami czasopism początkowo był dostępny wyłącznie dla tabletów Android z systemem 3.0 lub wyższym. Teraz aplikacja ta została uruchomiona dla iPadów.

Next Issue Media teraz również na iPadach 1

W spisie tytułów znajduje się 39 cyfrowych czasopism, z różnych dziedzin. Znalazły się tutaj takie tytuły jak: Esquire, GQ, Vanity Fair, Sports Illustrated, Times, Popular Mechanics czy New Yorker. Dla użytkowników chcących mieć dostęp do wszystkich miesięczników i dwutygodników, przygotowano abonament w wysokości 9,99 dolarów miesięcznie, zaś dla tych, którzy dodatkowo chcą mieć dostęp do tabloidów i tygodników, abonament miesięczny wynosi 14,99 dolarów. Użytkownik chcący przetestować aplikację Next Issue może skorzystać z 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej.

Firma Next Issue Media planuje podwoić przed końcem roku liczbę dostępnych czasopism w aplikacji. W planach firmy jest dodanie do platformy czytelniczej opcji wyszukiwania, personalizacji, usług społecznościowych, jak również jej dalsza ekspansja.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Scroll to Top