Niebawem Wirtualne Targi Edukacyjne

Opublikowano: 25 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od 30.03 do 1.04 serwis Edu.pracuj.pl organizuje III Wirtualne Targi Edukacyjne. Przedstawiciele instytucji edukacyjnych oferujących studia podyplomowe, MBA, międzynarodowe kwalifikacje i kursy językowe, będą prowadzić chaty i odpowiadać na pytania uczestników na forum dyskusyjnym. Doradzą, który kurs warto wybrać, by podwyższyć kwalifikacje i podnieść swą wartość na rynku pracy.

Internetowe targi działają podobnie jak targi tradycyjne. Najwięcej przydatnych informacji odnajdą osoby zainteresowane inwestowaniem we własny rozwój oraz podnoszeniem kwalifikacji, dążące do zwiększenia swojej wartości na rynku pracy. Organizatorzy liczą, że dzięki targom oferty edukacyjne znajdą osoby pracujące, które nie mogą poświęcić wiele czasu na szukanie odpowiedniej szkoły językowej czy uczelni. – Zwykle najwięcej czasu zabiera znalezienie odpowiedniej oferty studiów podyplomowych czy MBA i uzyskanie niezbędnych informacji. Zajmuje to dużo czasu i pracy – mówi Marcin Pietras z Communication Partners, odpowiedzialny za organizację targów. – W czasie Wirtualnych Targów informacje dotyczące możliwości kształcenia będą zgromadzone w jednym miejscu, na stronie www.targi.edu.pracuj.pl. Zainteresowani będą mogli przejrzeć konkretne oferty i porozmawiać z przedstawicielami wybranych instytucji, nie ruszając się z biura czy uczelni.

http://www.targi.edu.pracuj.pl

Sylwester KozakNiebawem Wirtualne Targi Edukacyjne

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.