Nieklamie.pl – zbiera informacje o celebrytach

Powstał serwis zbierający plotki i informacje na temat celebrytów z różnych źródeł.
Nieklamie.pl pozwala użytkownikom w wygodnym, tabloidowym stylu śledzić losy znanych osobistości. Serwis czerpie newsy z większości dostępnych na rynku źródeł informacji dzięki czemu w każdej godzinie na jego łamach emitowane są dziesiątki nowych wiadomości. Czytelnik jest docelowo przenoszony na strony skąd pochodzą informacje.

Nieklamie.pl pełni zatem rolę strony startowej prezentującej szerokie spektrum informacji rozrywkowych. W efekcie użytkownik nie musi już zwiedzać wielu serwisów w poszukiwani odpowiadających mu wiadomości lecz wybierać tylko te, które go interesują.

„Liczymy, że dzięki nowatorskiemu spojrzeniu Nieklamie.pl wypełni lukę w tym segmencie serwisów, dostarczając użytkownikom ogromną ilość najświeższy informacji” – mówi Nikodem Krajewski, jeden z założycieli projektu.

Na serwis składa się część newsowa, Strefa Gwiazd z ich wizytówkami oraz funkcja Bitwa Gwiazd, która dostarcza internautom emocji związanych z oceną i głosowaniem na celebrytów.

Serwis opakowano w użyteczny, utylitarny layout, którego głównym celem jest zapewnienie szybkiego dostępu do treści. Newsy podzielono na kategorie tworzone nieco z przymrużeniem oka. Możemy się zatem dowiedzieć „czym jeździ”, „ile zarabia”, „gdzie bywa”, „z kim kręci” ulubiony celebryta.

W najbliższej przyszłości serwis rozbuduje się o funkcje, które użytkownicy uznają za najistotniejsze.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry