NIK na łączach Crowley

Opublikowano: 16 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, wygrał nieograniczony przetarg publiczny na dostawę 19 routerów i świadczenie usług transmisji danych w sieci WAN oraz szerokopasmowego dostępu do Internetu dla Najwyższej Izby Kontroli. Kontrakt o wartości 3.3 mln PLN został podpisany na trzy lata.

Operator dostarczy rozwiązania w technologii Frame Relay do 17 lokalizacji Najwyższej Izby Kontroli w całej Polsce. Wysoka jakość rozwiązań stosowanych przez Crowley Data Poland przy projektowaniu i produkcji routerów jest zapewniona dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu Cisco, posiadającego certyfikaty ISO 9001.

„Bardzo się cieszymy z pozytywnego rozstrzygnięcia przetargu. Jest to jeden z największych przetargów publicznych w branży telekomunikacyjnej w roku 2004 i pierwszy, który został rozstrzygnięty. Wygrana w tym przetargu oznacza, że prawidłowo zidentyfikowaliśmy potrzeby NIK, a zaproponowane przez nas rozwiązania sprostały bardzo wysokim wymaganiom odbiorcy” – wyjaśnia Dariusz Terlecki, dyrektor sprzedaży Regionu Centralnego w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Sylwester KozakNIK na łączach Crowley

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.