Niższe ceny połączeń easyCALL

W dniu 25 marca b.r. NEUTON-IT operator polskiej sieci telefonii internetowej obniżył stawki za połączenia krajowe i międzynarodowe. Obniżka cen jest wynikiem zwiększenia ilości połączeń w sieci easyCALL dzięki pozyskaniu ponad 50 tysięcy klientów.

Przykładowo minuta połączenia do USA kosztuje 0,08 zł. (zarówno na telefony stacjonarne jak i komórkowe) zaś do Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Francji – 0,09 zł. Cena połączeń na terenie całej Polski również uległa zmniejszeniu i wynosi 0,09 zł. za minutę. Naliczanie we wszystkich kierunkach odbywa się co 30 sekund.

Firma NEUTRON-IT jako jedyny polski operator telefonii internetowej oferuje możliwość wykonywania połączeń za pomocą urządzeń sprzętowych, będących pełnym zamiennikiem zwykłego telefonu, umożliwiających również obsługę rozmów przychodzących. Połączenia do sieci easyCALL wykonuje się w podobny sposób jak w przypadku tradycyjnych operatorów – wybierając siedmiocyfrowy numer telefoniczny. Koszt zakupu numeru w sieci easyCALL wynosi zaledwie 5 zł rocznie.

'Cieszymy się, że możemy zaoferować najlepsze warunki cenowe na polskim rynku.’ – mówi Michał Jakubowski – prezes NEUTRON-IT. 'W ciągu kilku tygodni będziemy mieli kolejne interesujące propozycje dla naszych klientów.’ – dodaje.

http://www.easycall.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top