Niższe ceny w lazienki24.pl

Specjalistyczny sklep internetowy lazienki24.pl oferujący płytki i ceramikę sanitarną obniżył ceny. Według danych z porównywarek cen sklep posiada obecnie najniższe na rynku ceny dla większości produktów w ofercie.

Ceny asortymentu zostały obniżone średnio o 5 procent. W przypadku sklepu internetowego, który z definicji utrzymuje niskie marże (ceny w lazienki24.pl są niższe o ok. 30 procent niż w tradycyjnych sklepach) tak radykalne obniżenie cen jest możliwe dzięki dobrze zorganizowanej logistyce i braku kosztów powierzchni handlowej.

Jak wynika z badania zachowań klientów sklepów internetowych „Raport e-konsumenci” przeprowadzonego w ubiegłym roku m.in. przez Puls Biznesu i Digitas.pl  dla 76% badanych głównym czynnikiem wpływającym na wybór sklepu internetowego jest cena towarów. W czasie gdy Polacy coraz skrupulatniej przyglądają się wydawanym środkom, niska cena nabiera jeszcze większego znaczenia niż dotychczas.

Właśnie z tego względu sklep internetowy lazienki24.pl obniżył ceny produktów firm Tubądzin i Paradyż oraz część asortymentu firmy Opoczno, proponując ceny niższe o ponad 30% od cen w sklepach stacjonarnych.

lazienki24.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top