Niższe ceny w lazienki24.pl

Specjalistyczny sklep internetowy lazienki24.pl oferujący płytki i ceramikę sanitarną obniżył ceny. Według danych z porównywarek cen sklep posiada obecnie najniższe na rynku ceny dla większości produktów w ofercie.

Ceny asortymentu zostały obniżone średnio o 5 procent. W przypadku sklepu internetowego, który z definicji utrzymuje niskie marże (ceny w lazienki24.pl są niższe o ok. 30 procent niż w tradycyjnych sklepach) tak radykalne obniżenie cen jest możliwe dzięki dobrze zorganizowanej logistyce i braku kosztów powierzchni handlowej.

Jak wynika z badania zachowań klientów sklepów internetowych „Raport e-konsumenci” przeprowadzonego w ubiegłym roku m.in. przez Puls Biznesu i Digitas.pl  dla 76% badanych głównym czynnikiem wpływającym na wybór sklepu internetowego jest cena towarów. W czasie gdy Polacy coraz skrupulatniej przyglądają się wydawanym środkom, niska cena nabiera jeszcze większego znaczenia niż dotychczas.

Właśnie z tego względu sklep internetowy lazienki24.pl obniżył ceny produktów firm Tubądzin i Paradyż oraz część asortymentu firmy Opoczno, proponując ceny niższe o ponad 30% od cen w sklepach stacjonarnych.

lazienki24.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry