NK i YetiPay współpracują w zakresie mikropłatności

Opublikowano: 6 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

NK i YetiPay rozpoczęły współpracę w zakresie obsługi mikropłatności w serwisie społecznościowym.

nk logoCoraz większa grupa naszych użytkowników chętnie korzysta z wirtualnych dóbr, dlatego rozwój systemu mikropłatności na NK odpowiada na ich potrzeby. W ostatnim czasie skoncentrowaliśmy się na usprawnieniu mechanizmów transakcyjnych tak, aby były bardziej intuicyjne i sprawne. Współpraca z YetiPay wpisuje się w ten proces. Ten system mikropłatności ma już ponad 300 000 użytkowników, którzy wykonali prawie 1 000 000 transakcji. NK jest dla nich nową przestrzenią do korzystania z wirtualnych dóbr – powiedział Paweł Petkowicz, pełnomocnik zarządu ds. przychodów i business development w Naszej Klasie Sp. z o.o.

Mikropłatności są ważnym elementem w strategii produktowej NK. To dzięki nim użytkownicy portalu korzystają z tzw. wirtualnych dóbr. W zamian za niewielkie opłaty mogą pokonywać kolejne szczeble w grach, korzystają z aplikacji, albo przesyłają wirtualne prezenty znajomym.

Według najnowszego, styczniowego, badania Megapanel PBI/Gemius, NK odwiedziło ponad 8 mln użytkowników (real users).

Sylwester KozakNK i YetiPay współpracują w zakresie mikropłatności

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.