Nokaut.pl będzie dostarczać dane serwisowi Twenga

Grupa Nokaut podpisała umowę z platformą zakupową Twenga skupiającą oferty ze sklepów internetowych z całego świata. Dzięki podpisaniu umowy oferty z Nokaut.pl pojawią się w zestawieniach prezentowanych przez Twenga.

nokautCieszymy się z współpracy z tak doświadczonym graczem na europejskim rynku e-commerce. Cenimy wiedzę i doświadczenie naszego nowego partnera i z pewnością współpraca ta będzie źródłem inspiracji w rozwoju naszej spółki – powiedział Wojciech Czernecki, prezes Grupy Nokaut.

Wybraliśmy na partnera Grupę Nokaut ponieważ chcieliśmy współpracować z firmą, która podziela naszą wizję dążenia do doskonałości, innowacyjności oraz dostarczania internautom najlepszych doświadczeń zakupowych, a sklepom najlepszych klientów – powiedział Herbert Knibiehly, dyrektor marketingu w Twenga.

Twenga to otwarta platforma zakupowa istniejąca od 2006 roku, obecnie prezentuje ponad 300 mln. ofert z ponad 200 tys. sklepów internetowych. Serwis dostępny jest dla mieszkańców Polski, Francji, Anglii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Belgii, Szwecji, Brazylii, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Australii, Japonii i Chin.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry