Nokaut.pl będzie dostarczać dane serwisowi Twenga

Opublikowano: 25 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Grupa Nokaut podpisała umowę z platformą zakupową Twenga skupiającą oferty ze sklepów internetowych z całego świata. Dzięki podpisaniu umowy oferty z Nokaut.pl pojawią się w zestawieniach prezentowanych przez Twenga.

nokautCieszymy się z współpracy z tak doświadczonym graczem na europejskim rynku e-commerce. Cenimy wiedzę i doświadczenie naszego nowego partnera i z pewnością współpraca ta będzie źródłem inspiracji w rozwoju naszej spółki – powiedział Wojciech Czernecki, prezes Grupy Nokaut.

Wybraliśmy na partnera Grupę Nokaut ponieważ chcieliśmy współpracować z firmą, która podziela naszą wizję dążenia do doskonałości, innowacyjności oraz dostarczania internautom najlepszych doświadczeń zakupowych, a sklepom najlepszych klientów – powiedział Herbert Knibiehly, dyrektor marketingu w Twenga.

Twenga to otwarta platforma zakupowa istniejąca od 2006 roku, obecnie prezentuje ponad 300 mln. ofert z ponad 200 tys. sklepów internetowych. Serwis dostępny jest dla mieszkańców Polski, Francji, Anglii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Belgii, Szwecji, Brazylii, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Australii, Japonii i Chin.

Sylwester KozakNokaut.pl będzie dostarczać dane serwisowi Twenga

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.